Wiekszość kobiet nie jest zadowolona z własnego biustu. Okolo 70% wszystkich kobiet uważa że jej biust nie jest jędrny a 20% kobiet jest rozmiarem własnego biustu wręcz rozczarowana... W przeszłości jedyną metodą na uatrakcyjnienie biustu była operacja plastyczna powodująca często nieoczekiwane skutki uboczne.

Po 16 latach badań i udoskonaleń, został opracowany bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach produkt Natural Push Up (NPU). Natural Push Up jest produktem wyprodukowanym w Holandii i jego skład i nazwa jest chroniona przez międzynarodowe Urzędy Patentowe.

Ten w całości bezpieczny preparat skomponowany jest z sześciu rodzajów zbóż i trzech gatunków chmielu. Labolatoryjne badania wykazały że tylko prepatat składający się z naturalnych/roslinnych skladników potrafi skutecznie i prawidłowo wyeksponować biust! Przestrzegając zalecanej dawki dziennej, efekt (widoczny nawet dla innych) uatrakcyjnienia biustu nastepuje przed 60 dniem trwania kuracji. Kliniczne badania wykazaly że kobiety zażywające Natural Push Up czują się aktywniejsze, pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze. Zauważono poprawe w grubości wlosów, poprawe w grubości paznokci, wygładzenia sie skóry a także lagodniejsze przechodzenie okresu miesiączki i menopauzy.

Musimy dodać że nasz produkt Natural Push Up (NPU) jest skoncentrowaną esencją wyciągów roslinnych i nie jest konieczne rozpoczęcie kuracji dawką 4 tabletek na dzień. Kurację należy rozpocząć dawką 3 tabletek dziennie przez pierwszych 7-14 dni a dopiero później przejść na ilosc 4 tabletek dziennie i stosować aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu/rozmiaru. Przy czym dawka 2 tabletek dziennie u niektórych kobiet daje już satysfakcjonujące efekty. Czynnikiem sprzyjajacym odbudowy tkanki piersi jest picie min 2 litrów wody na dzien co zaleca każdy lekarz niezależnie od kuracji. Po okresie intensywnej kuracji, jako dawkę podtrzymujacą/ujedrniajacą zaleca sie 1 tabletke na dzien.