REGULAMIN SPRZEDAŻY NATURAL PUSHUP POLSKA

Wstęp

Niniejszy dokument reguluje zasady funkcjonowania sklepu internetowego naturalpushup.pl i zawartych za jego pośrednictwem umów kupna - sprzedaży.

Regulamin oraz umowa kupna - sprzedaży zawarta za pośrednictwem naturalpushup.pl jest wyrażona i rozumiana w języku polskim.

Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego, postanowienia niniejszego Regulaminu są wiążące dla Sprzedającego i Kupującego.

Sprzedającym jest Rados&Law Radoslaw Tomczak

z siedzibą w

Marthabräustr 50

82-256 Fürstenfeldbruck

Niemcy

 

Rados&Law Radoslaw Tomczak jest wpisany w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Fürstenfeldbruck 82-256 Niemcy

Rados&Law Radoslaw Tomczak jest płatnikiem podatku Vat.

NIP: DE 234417037
REGON/ BETRIEB 7018254.
Konto bankowe nr: 06 1090 2095 0000 0001 1248 0642

 

 

II. Ochrona danych osobowych

 

Złożenie zamówienia lub rejestracja w sklepie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie zależnym od celu rejestracji.

W przypadku gdy celem rejestracji jest dokonanie zakupu, dane osobowe przetwarzane są w zakresie niezbędnym dla realizacji złożonego zamówienia.

W przypadku gdy przy rejestracji Kupujący wyrazi zgodę na subskrypcję biuletynu informacyjnego sklepu, dane osobowe Kupującego będą przetwarzanie w celu wysyłki materiałów o charakterze informacyjnym lub promocyjnym.

Wszelkie czynności na danych osobowych są wykonywane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane są w siedzibie firmy Rados&Law Radoslaw Tomczak której adres znajduje się we Wstępie do Regulaminu.

Dane osobowe przechowywane są w bazie danych zabezpieczonej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Każdemu podmiotowi przysługuje prawo wglądu, poprawienia lub usunięcia jego danych osobowych z naszych zasobów w zakresie, który nie koliduje z innymi przepisami prawnymi.

 

III. Zamówienia

 

Sklep internetowy Natural Push Up umożliwia złożenie zamówienia na dwa różne sposoby:

online - za pośrednictwem sklepu internetowego, pod adresem: www.naturalpushup.pl

pocztą elektroniczną, pod adresem: sklep@naturalpushup.pl

 

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia z podaniem wszystkich wymaganych (oznaczonych symbolem *) danych zamawiającego.

Zamówienie płatne całkowicie lub częściowo za pobraniem wymaga potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z nadaniem mu mocy prawnej i zobowiązuje Kupującego do odbioru towaru.

Firma Rados&Law zastrzega sobie prawo do odstąpienia od przyjęcia i realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, nieprzewidzianej zmiany cen fabrycznych, braku potwierdzenia przez Kupującego lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Zgodnie z prawem kupujący może zwrócić zakupiony nienaruszony towar najpóźniej do 10 dni od daty zakupu. W takim wypadku zapłacona kwota pomniejszona o udokumentowany koszt przesyłki zostanie zwrócona kupującemu. Koszty wysyłki zwrotów pokrywa kupujący. Zwrot zamówionych produktów jest możliwy wyłącznie wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura).

 

 

IV. Czas realizacji

 

W trosce o zadowolenie klientów firma Rados&Law stara się, aby większość towarów znajdujących się w naszej ofercie była dostępna natychmiast. Prowadzimy własny magazyn z najczęściej kupowanymi artykułami. Towary dostępne w magazynie wysyłamy jeszcze tego samego dnia, w przypadku gdy potwierdzenie zamówienia nastąpiło do godziny 12:00.

W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie, ich dostępność zależy od czasu jaki potrzebują nasi dostawcy na ich dostarczenie (zazwyczaj do 10 dni roboczych).

UWAGA! Jeżeli sprowadzenie zamówionych przez Państwa towarów wymaga więcej czasu, nasz przedstawiciel handlowy poinformuje Państwa o tym fakcie, podając planowany termin dostawy.

 

V. Dostawa

 

Rados&Law odpowiada za sprawne dostarczenie towaru do klienta. Nie ma zatem możliwości wyboru spedytora.

Nasz kurier dostarczy zamówione produkty pod wskazany adres w terminie określonym statusem produktu.

Przesyłka kurierska powinna zostać dostarczona następnego dnia roboczego po dniu, w którym została wysłana, w godzinach 9:00 – 16:00.

O wysłaniu towaru zostajesz każdorazowo poinformowana wiadomością o zmianie statusu zamówienia, która wysyłana jest pocztą elektroniczną.

Jeżeli adres odbiorcy jest adresem domowym, kurier może dostarczyć przesyłkę po godz. 16:00. Wówczas należy taką informację wpisać w polu „notatka do zamówienia”

Jeżeli wybrałeś formę płatności inną niż opłata za pobraniem, towar zostanie wysłany natychmiast gdy Twoja zapłata wpłynie na nasze konto.

W przypadku wyboru systemu Płatności.pl, wysyłka nastąpi od razu po dokonaniu płatności z potwierdzonym statusem.

 

VI. Formy płatności

 

Za pobraniem - płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Gotówkę należy przygotować przed przyjazdem kuriera. Za możliwość płacenia przy odbiorze pobierana dodatkowa opłata, widoczna przy wyborze metody płatności.

Przelew na konto – po złożeniu zamówienia z tą metodą płatności, na karcie potwierdzenia pojawi się klawisz „drukuj formularz przelewu”. Możesz bezpośrednio z tego miejsca wydrukować już wypełniony blankiet przelewu i udać się z nim do dowolnego punktu przyjmującego płatności.

Jeśli nie posiadasz drukarki, wystarczy spisać dane do przelewu z ekranu i wypełnić blankiet ręcznie.

System platnosci.pl - Bezpieczeństwo i szybkość transakcji zapewnia firma PAYBACK Sp. z o.o.

W tym przypadku masz do dyspozycji następujące opcje:

kartę płatniczą - VISA, MasterCard

szybkie przelewy większości polskich banków (wybierasz ten, w którym masz swoje konto)

Szczegółowy wybór sposobu zapłaty pojawi się dopiero po zatwierdzeniu zamówienia.

Po zatwierdzeniu sposobu płatności zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Od tego momentu korzystasz z zabezpieczeń, które oferuje Twój bank. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się i potwierdzenie zapłaty. Cała płatność zostanie automatycznie przygotowana, więc nie będziesz musiał wypełniać żadnych dodatkowych formularzy.

 

VII. Gwarancje i reklamacje

Gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

Stosujac sie do naszych zalecanych dawek dziennych na pierwsze 14 dni i 16 dni masz aż:

30 dni bez ryzyka!

Ryzyko bierzemy na siebie! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań po prostu odeślij do nas resztę zawartości, a zwrócimy Ci pieniądze.

30 dni, żeby przekonać do Natural Push Up S Quality.

 

W przypadku niezadowolenia resztę towaru należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które klient otrzymał przy zakupie.  Do przesyłki prosimy też dołączyć kopię dowodu zakupu (fakturę VAT), a następnie tak przygotowaną paczkę przesłać do 35 dnia od daty zakupu na swój koszt, na adres:

 

Jadwiga Tomczak

Konwaliowa 9

95-100 Zgierz

Polska

 

W przypadku nie spełnienia powyższych warunków produkt reklamowany będzie odsyłany na koszt adresata.

VIII. Zwroty


Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie dziesięciu dni od otrzymania towaru.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego używania, w oryginalnym opakowaniu, do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że towar zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć oryginał dokumentu zakupu ( faktura imienna) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze.

Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT".

Zwrot wartości produktu dokonamy na Państwa rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie 7 dni.

UWAGA!

Nie podlegają zwrotowi koszty dostawy oraz odesłania towaru do naszej firmy.

 

IX. Pytania

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy

Tel 0049/1712167828

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem

sklep@naturalpushup.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy!

 

UWAGA!

Informacje zawarte na niniejszej stronie stanowią jednocześnie regulamin zakupów w sklepie Rados&Law i podstawę rozstrzygania ewentualnych wątpliwości.

Życzymy udanych zakupów!