Natural Push Up (NPU) to naturalny produkt do sukcesywnego ujedrniania biustu z efektem indywidualnym dla kobiety.

Wiekszość kobiet nie jest zadowolona z własnego biustu. Okolo 70% wszystkich kobiet uważa że jej biust nie jest jędrny a 20% kobiet jest rozmiarem własnego biustu wręcz rozczarowana... W przeszłosci jedyną metodą na uatrakcyjnienie biustu była operacja plastyczna powodująca często nieoczekiwane skutki uboczne.

Po 20 latach badań i udoskonaleń, został opracowany bazujący wyłacznie na naturalnych składnikach produkt Natural Push Up (NPU). Natural Push Up jest produktem wyprodukowanym w Holandii i jego skład i nazwa jest chroniona przez międzynarodowe Urzędy Patentowe.

Lab1.jpgLab2.jpg

 

Ten w całości bezpieczny preparat skomponowany jest z sześciu rodzajów zbóż i trzech gatunków chmielu. Labolatoryjne badania wykazały że tylko prepatat składający się z naturalnych/roslinnych skladników potrafi skutecznie i prawidłowo wyeksponować biust! Przestrzegając zalecanej dawki dziennej, efekt (widoczny nawet dla innych) uatrakcyjnienia biustu nastepuje przed 60 dniem trwania kuracji.  Kliniczne badania wykazaly że kobiety zażywające Natural Push Up czują się aktywniejsze, pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze. Zauważono poprawe w grubości wlosów, poprawe w grubości paznokci, wygładzenia sie skóry a także lagodniejsze przechodzenie okresu miesiączki i menopauzy.

Vast---Tablet-productie.jpg

IMG_7295.jpg

Musimy dodać że nasz produkt Natural Push Up (NPU) jest skoncentrowaną esencją wyciągów roslinnych i nie jest konieczne rozpoczęcie kuracji dawką 4 tabletek na dzień. Kurację należy rozpocząć dawką 3 tabletek dziennie przez pierwszych 7 dni a dopiero później przejść na ilosc 4 tabletek dziennie i stosować aż do osiągnięcia  oczekiwanego efektu/rozmiaru. Przy czym dawka 3 tabletek dziennie u niektórych kobiet daje już satysfakcjonujące efekty. Czynnikiem sprzyjajacym odbudowy tkanki piersi jest picie min 2 litrów wody na dzien co zaleca każdy lekarz niezależnie od kuracji. Po okresie intensywnej kuracji, jako dawkę podtrzymujacą/ujedrniajacą zaleca sie 1 tabletke na dzien.

Przedwczesne przerwanie kuracji spowoduje utratę wydanej juz inwestycji w doskonałe piersi, ponieważ  pełna kuracja dająca efekt progresywnej odbudowy tkanki biustu nawet o 80% bazuje na 6 miesiecznej kuracji przy dawkowaniu 4 tabletek na dzien.

Dawkowanie i sposób użycia

Efekty zażywania tabletek  są indywidualne dla każdej kobiety.

Zalecana dawka dzienna od 3-4 tabletek. Przez 7 dniowy okres  przyswajania zalecana jest dawka dzienna 3 tabletki, następnie można przejść do dawki 4 tabletek.

Preparat zażywać po posiłkach, często popijając wodą, aby mógł się wchłaniać w czasie całego dnia. Efekty będą widoczne , jeżeli środek będzie przyjmowany przez dłuższy okres czasu.

W zdecydowanej większości przypadków pierwsze odczuwalne efekty są już po 2 tygodniach stosowania, następnie po 4 i po ok. 6 tyg. zażywania kuracji  w zależności od reakcji organizmu na kurację.

Aby otrzymać optymalny rezultat kuracji, należy stosować środek przez kilka miesięcy. Przebieg kuracji zależy od oczekiwanego efektu. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej 1 tabletka dziennie.

Natural Push Up  (NPU) jest preparatem całkowicie naturalnym.

 

NPU składa sie wyłącznie z naturalnych i dietetycznych składników takich jak:

 • Chmiel ( 3 rodzaje)  41,40 %
 • Gryka zwyczajna  8,48 %
 • Czarny owies  8,48 %
 • Słód 8,48 %
 • Żyto   4,24 %
 • Jęczmień  4,24 %
 • Pszenica  4,24 %
 • Kukurydza  4,24 %
 • Ekstrakt z soji  1,80 %

 

Preparat Natural Push Up(NPU) nie zawiera chemikaliów, substancji sztucznych, konserwujących, genetycznie zmienionych, barwników, zwierzęcych produktów albo hormonów!

Laboratoryjne badania przeprowadzone w Monachium (Niemcy) wykazały bezpieczeństwo preparatu NPU w dążeniu do doskonałych piersi drogą naturalną.

 

Analiza wartości odżywczych w 100g produktu

 • Walor odżywczy 610kj = 143 kcal.
 • Tłuszcze roślinne 0,8g.
 • Proteiny 4,3g.
 • Węglowodany 26,9g.
 • Błonnik pokarmowy 9,9g.
 • Składniki aromatyczne 46,4g.
 • Wypełniacze4,5g.
 • Soda 0,005g.


Jednakże preparatu The Natural PushUp nie powinno się stosować:

 • podczas ciąży
 • podczas karmienia piersią
 • w przypadku uczulenia na którykolwiek z wyżej wymienionych produktów
 • w przypadku chorób piersi

 

Preparat Natural Push UP (NPU) posiada  świadectwo Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

pis.jpgtuev-logo.gif

Produkt NPU jest suplementem diety o składzie roślinnym posiadajacym certyfikat Polskiego GIS. Kobiety zażywające Natural Push Up czują się aktywniejsze, pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze. Zauważono poprawe w grubości wlosów, poprawe w grubości paznokci, lagodniejsze przechodzenie okresu miesiączki i menopauzy a także lepszą przemiane materii i efekt utraty na wadze. Produkt NPU nie może być stosowany jako środek zapobiegawczy i jako terapia w schorzeniach. Wyżej w FAQ wymienione inne pozytywne działania NPU są opisem doznań tysięcy kobiet które stosowały NPU jako progresywną kurację odbudowy tkanki piersi. W innych przypadkach lub niejasnościach prosimy o konsultacje z lekarzem.

Naturalpushup.pl jest bezpośrednim i jedynym dostawcą na rynku polskim rewelacyjnego produktu The Natural Push Up, którego producentem jest firma DUSART PHARMA B.V. Pharmaceutical Industries, znana z produkcji najwyższej jakości suplementów diety i wyrobów farmaceutycznych.


Oferujemy Tobie niepowtarzalny i bezpieczny sposób na piękny, jędrny i pełny biust. Sposób ten jest stosowany od 1996 roku przez ponad 1.200.000 kobiet z całej europy, dzisiaj trafia w Twoje ręce!


Dystrybucja na terenie Polski:
The Natural Push Up Polska
Rados&Law Radosław Tomczak
Marthabräustr 50
82256 Fürstenfeldbruck
Germany

 

DUSART PHARMA B.V. Pharmaceutical Industries 
Katwijk, Netherlands

Znany na świecie producent suplementów diety i wyrobów farmaceutycznych.

 

 

Firma Rados§Law jest Generalnym Dystrybutorem produktow Natural Push Up na terenie Polski. Kontakt to serwis internetowy www.naturalpushup.pl